Real Madryt ma już faworyta do zastąpienia Zidane'a?! Media stawiają głównie na dwa nazwiska

Real Madryt ma już faworyta do zastąpienia Zidane'a?! Media stawiają głównie na dwa nazwiska fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport Italia | AS | Marca | Cadena COPE

Zinédine Zidane zamierza być może nawet w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin zakończyć swój drugi pobyt na ławce trenerskiej Realu Madryt. W związku z tym w mediach ruszyła fala spekulacji na temat jego następcy.

Blisko 49-letni szkoleniowiec stosował w ostatnim czasie szereg dyplomatycznych zabiegów w celu uniknięcia udzielenia jednoznacznej odpowiedzi odnoszącej się do jego najbliższej przyszłości w drużynie „Królewskich”.

Wiele jednak to wskazuje, że informacje pojawiające się od kilku tygodni w mediach staną się rzeczywistością i Francuz zakończy przedwcześnie swoją pracę na stanowisku opiekuna hiszpańskiego zespołu.

Z tego też względu przedstawiciele Realu Madryt będą musieli stosunkowo szybko zatrudnić wartościowego trenera w miejsce Zinédine'a Zidane'a.

Dziennikarze z Półwyspu Iberyjskiego i... Apenińskiego są przekonani, że zostanie nim Włoch. Tutaj ich zasadnicza zgodność się kończy, ponieważ jedni są uważają, że będzie nim Massimiliano Allegri, a drudzy, że Antonio Conte.

Obecnie większym gronem zwolenników może pochwalić się pierwszy z nich, który od momentu rozstania z Juventusem w połowie 2019 roku czeka na otrzymanie wystarczająco kuszącej oferty ze strony czołowego europejskiego klubu.

„Królewscy” nie mogą sobie jednak pozwolić na zbytnią opieszałość w walce o względy 53-latka, ponieważ ten miał nawiązać już pierwsze kontakty z władzami... „Starej Damy” oraz Interu Mediolan. W tym drugim zespole miałby zastąpić właśnie wspomnianego Conte, który postanowił rozstać się z „Nerazzurri” z powodu braku zapewnień o ciągłości budowania silnej oraz konkurencyjnej drużyny.

Drugi z Włochów jest z tego względu wymieniany właśnie jako jeden z faworytów do ewentualnego przejęcie Realu Madryt, gdzie mógłbym stworzyć duet z Raúlem. Legenda hiszpańskiego klubu znajduje się także na liście kandydatów mogących objąć stery w zespole po odejściu Francuza u boku jeszcze urzędującego selekcjonera reprezentacji Niemiec - Joachima Löwa.

Niektóre źródła uważają nawet, że wkrótce będziemy świadkami trenerskiego domina w wykonaniu Zidane'a, Allegriego oraz Conte, którzy mieliby podpisać kontrakty odpowiednio z Juventusem, Interem Mediolan oraz Realem Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy