Real Madryt ma nowy defensywny cel transferowy. Mohammed Salisu na radarze „Królewskich”

Real Madryt ma nowy defensywny cel transferowy. Mohammed Salisu na radarze „Królewskich”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS

„AS” podaje, że Mohammed Salisu znalazł się na radarze Realu Madryt.

21-letni stoper od 2017 roku jest związany z Realem Valladolid. Ghańczyk zadebiutował w LaLiga w trwającym sezonie i nie opuścił ani jednej kolejki. W 23 występach zdobył bramkę i zanotował asystę.

Według „AS’a” Salisu wskoczył na szczyt listy Zinédine’a Zidane’a, jeśli chodzi o defensywne cele transferowe. Niewykluczone, że latem „Królewscy” przejdą do konkretnego działania. Muszą jednak mieć na uwadze to, iż defensor znajduje się na celownikach większej liczby klubów. Zapytania w sprawie transferu złożyły Atlético Madryt oraz Manchesteru United. Wcześniej w jego kierunku spoglądały też Getafe oraz Valencia.

Władze „Królewskich” wierzą jednak w to, że dobre relacje z działaczami Realu Valladolid doprowadzą do transferu Salisu na Santiago Bernabéu.

W kontrakcie zawodnika z aktualnym klubem widnieje klauzula wykupu na poziomie 12 milionów euro, co nie jest wygórowaną kwotą.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy