Real Madryt planuje czystkę. Odejdzie przynajmniej czterech-pięciu piłkarzy

Real Madryt planuje czystkę. Odejdzie przynajmniej czterech-pięciu piłkarzy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS

Władze Realu Madryt przygotowują się na letnie okno transferowe. „Królewscy” zdają sobie sprawę z tego, że przed dokonaniem wzmocnień muszą pożegnać się z kilkoma zawodnikami.

Kadra Realu liczy obecnie 25 piłkarzy. 11 kolejnych, którzy mogliby się w niej znaleźć, przebywa na wypożyczeniach. Działacze madryckiego klubu wiedzą, że po zakończeniu sezonu kilku zawodników musi odejść, by możliwe stało się przeprowadzenie transferów do zespołu.

Jak pisze „AS”, sprzedanych zostanie przynajmniej czterech-pięciu piłkarzy z aktualnej kadry. Na podstawowej liście „do rozstania” znajdują się obecnie James Rodríguez, Gareth Bale, Lucas Vázquez oraz Mariano Díaz. Cała czwórka odejdzie z klubu w przypadku pojawienia się odpowiednich ofert.

Pod znakiem zapytania stoi również przyszłość czterech innych zawodników, a mianowicie Nacho, Marcelo, Luki Modricia oraz Brahima Díaza. Real nie zapomina o zasługach dla drużyny tych trzech pierwszych, ale trzeba podjąć decyzję, co dalej. Ostatniego z wymienionych madrytczycy chcieliby z kolei wypożyczyć do innego klubu na najbliższe dwa sezony.

Jeśli chodzi o graczy obecnie występujących na wypożyczeniach, ich los będzie różny. Kilku z nich Real chce włączyć do kadry na kolejne rozgrywki (Martin Ødegaard i Achraf Hakimi). Inni mogą definitywnie pożegnać się z klubem (Dani Ceballos i Sergio Reguilón).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy