Real Madryt pyta o napastnika Chelsea

Real Madryt pyta o napastnika Chelsea
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The London Evening Standard

Real Madryt zapytał Chelsea o dostępność Armando Broji - podaje „The London Evening Standard”.

Real Madryt chce odciążyć podstawowych napastników i ma nadzieję na dołączenie do swojego składu młodszych zawodników. W gronie piłkarzy, którymi interesują się „Królewscy” znalazł się Armando Broja.

Po rozpatrzeniu propozycji za 20-letniego Albańczyka Chelsea przygotowuje raczej Broję do umieszczenia go w składzie zespołu na kolejny sezon. Młody napastnik wrócił do treningów z pierwszą drużyną „The Blues” przed piątkowym meczem towarzyskim z Udinese.

Finalnie nie można jednak całkowicie wykluczyć letniego transferu Broji. Oprócz Realu w jego kierunku spoglądają Everton, Newcastle United i kluby z Włoch. Zainteresowany piłkarzem pozostaje również West Ham, ale po pozyskaniu Gianluki Scamakkki za 36 milionów euro z Sassuolo wolałby go wypożyczyć.

Broja, który zanotował na razie jeden występ w pierwszym zespole Chelsea, poprzednie sezony spędził na wypożyczeniach w Vitesse i Southampton. W trakcie tego drugiego strzelił sześć goli w Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy