Reprezentacja Polski: Kiedy i gdzie kolejny mecz?

Reprezentacja Polski: Kiedy i gdzie kolejny mecz? fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

W poniedziałek reprezentacja Polski wygrała z Albanią 1:0. Na jej następny mecz trzeba poczekać do czerwca.

Fernando Santos zapewne inaczej wyobrażał sobie swój debiut w roli selekcjonera reprezentacji Polski. W piątek biało-czerwoni przegrali z Czechami 1:3. W poniedziałek udało się zrehabilitować w meczu z Albanią, przynajmniej jeśli chodzi o wynik. Polski zespół wygrał 1:0 po bramce Karola Świderskiego.

Aktualnie z trzema punktami na koncie zajmuje on drugie miejsce w tabeli grupy E eliminacji Mistrzostw Europy 2024. Przewodzą jej mający cztery „oczka” Czesi.

Kiedy nasi reprezentanci ponownie pojawią się na boisku? W tym momencie potwierdzonym terminem jest 20 czerwca i spotkanie z Mołdawią na wyjeździe. Dla podopiecznych Santosa będzie to trzecia potyczka w ramach kwalifikacji EURO 2024. W pierwszej kolejce Mołdawianie zremisowali z Wyspami Owczymi 1:1, a w drugiej bezbramkowo podzielili się punktami z Czechami.

Wiele wskazuje jednak na to, że biało-czerwoni trzy dni wcześniej rozegrają mecz towarzyski. Tego dnia odbędą się starcia w grupie E, ale oni będą pauzować z racji tego, że znajduje się w niej pięć ekip. Stąd duże szanse na sparing. Z kim? To nie zostało jeszcze potwierdzone.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy