Reprezentacja Polski U-20 gra z Włochami: Znamy skład [OFICJALNIE] | Transmisja w internecie

2023-10-13 17:29:35; Aktualizacja: 9 miesięcy temu
Reprezentacja Polski U-20 gra z Włochami: Znamy skład [OFICJALNIE] | Transmisja w internecie Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

Reprezentacja Polski do lat 20 zagra w piątek z Włochami. Poznaliśmy jej skład.

Prowadzona przez Miłosza Stępińskiego reprezentacja Polski do lat 20 zmierzy się z Włochami w ramach Elite League. We wrześniu pokonała ona Portugalię 4:0 i zremisowała z Niemcami 1:1.

Dostępu do bramki polskiego zespołu będzie bronił Maciej Kikolski. Wypożyczony obecnie z Legii Warszawa do GKS-u Tychy golkiper został dowołany do reprezentacji w miejsce kontuzjowanego Aleksandra Bobka.

Z przodu zobaczymy wypożyczonego z Legii do Puszczy Niepołomice Jordana Majchrzaka, którego będzie wspomagał zawodnik Pogoni Szczecin Mariusz Fornalczyk.

Spotkanie odbędzie się w Catanzaro. Początek o 18:00. Transmisja będzie dostępna na kanale włoskiej federacji piłkarskiej na YouTubie.

WŁOCHY U-20: Palmisani; Missori, Fontanarosa, Dellavalle, Angori, Terracciano, Amatucci, Pagano, D'Andrea, Hasa, Montevago. 
Ławka: Brak danych.

POLSKA U-20: Kikolski; Borowski, Misiak, Matyjewicz, Polak, Błachewicz, Duda, Neugebauer, Kozubal, Fornalczyk, Majchrzak.
Ławka: Zych, Sochań, Kirejczyk, Wójtowicz, Ricardo, Koton, Biedrzycki, Machowski.