Reprezentacja Polski U-20 gra z Włochami: Znamy skład [OFICJALNIE] | Transmisja w internecie

Reprezentacja Polski U-20 gra z Włochami: Znamy skład [OFICJALNIE] | Transmisja w internecie fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Reprezentacja Polski do lat 20 zagra w piątek z Włochami. Poznaliśmy jej skład.

Prowadzona przez Miłosza Stępińskiego reprezentacja Polski do lat 20 zmierzy się z Włochami w ramach Elite League. We wrześniu pokonała ona Portugalię 4:0 i zremisowała z Niemcami 1:1.

Dostępu do bramki polskiego zespołu będzie bronił Maciej Kikolski. Wypożyczony obecnie z Legii Warszawa do GKS-u Tychy golkiper został dowołany do reprezentacji w miejsce kontuzjowanego Aleksandra Bobka.

Z przodu zobaczymy wypożyczonego z Legii do Puszczy Niepołomice Jordana Majchrzaka, którego będzie wspomagał zawodnik Pogoni Szczecin Mariusz Fornalczyk.

Spotkanie odbędzie się w Catanzaro. Początek o 18:00. Transmisja będzie dostępna na kanale włoskiej federacji piłkarskiej na YouTubie.

WŁOCHY U-20: Palmisani; Missori, Fontanarosa, Dellavalle, Angori, Terracciano, Amatucci, Pagano, D'Andrea, Hasa, Montevago. 
Ławka: Brak danych.

POLSKA U-20: Kikolski; Borowski, Misiak, Matyjewicz, Polak, Błachewicz, Duda, Neugebauer, Kozubal, Fornalczyk, Majchrzak.
Ławka: Zych, Sochań, Kirejczyk, Wójtowicz, Ricardo, Koton, Biedrzycki, Machowski.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy