Reprezentant Czech na celowniku Legii. Kolejny hit?!

Reprezentant Czech na celowniku Legii. Kolejny hit?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Legia.net

Legia jest zainteresowana Tomášem Necidem

„Legia.net” swoimi doniesieniami potwierdza, że mistrzowie Polski w dalszym ciągu potrzebują napastnika, który na wiosnę będzie rywalizował z Danielem Chimą Chukwu o miejsce w podstawowym składzie. Jednym z kandydatów jest wyżej wspomniany reprezentant Czech.

Mierzący aż 191 centymetrów zawodnik obecnie gra Bursasporze, ale w tym sezonie ma problem z regularnymi występami. Potwierdzają to statystyki - zaledwie sześć zaliczonych spotkań w tureckiej ekstraklasie, zero goli. Wydaje się zatem, że jego obecny pracodawca wysłucha ewentualnej oferty z Warszawy.

Głównym atutem Necida są naturalnie gra głową i tyłem do bramki, przez co zapewniłby Jackowi Magierze nowe możliwości w ataku. Ma także bogate "CV", a w nim między innymi sześcioletni pobyt w CSKA Moskwa. Jego ewentualny transfer na Łazienkowską 3 można byłoby zatem postrzegać w kategorii hitu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy