Reprezentant Czech podekscytowany konfrontacją z Robertem Lewandowskim. „Nie mogę się doczekać”

2023-03-21 16:04:31; Aktualizacja: 1 rok temu
Reprezentant Czech podekscytowany konfrontacją z Robertem Lewandowskim. „Nie mogę się doczekać” Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: isport.blesk.cz

Reprezentant Czech David Jurásek jest podekscytowany wizją gry przeciwko Robertowi Lewandowskiemu, o czym opowiedział w rozmowie z isport.blesk.cz.

Reprezentacja Czech nie bez problemów przygotowuje się do pierwszego meczu eliminacji do EUR0 2024 przeciwko drużynie Polski. Kontuzji doznał bowiem Patrik Schick i selekcjoner będzie musiał rozejrzeć się za inną alternatywą.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi gwiazdora Bayeru Leverkusen. Możliwe natomiast, że szanse na występ od pierwszej minuty otrzyma gracz Slavii Praga, David Jurásek, dla którego może być to debiut w zespole naszych południowych sąsiadów.

22-latek udzielił wywiadu dla isport.blesk.cz, gdzie przyznał, że jest podekscytowany zbliżającym się wydarzeniem i potencjalnym pojedynkiem z Robertem Lewandowskim.

- Jeśli chodzi o to spotkanie, to przede wszystkim nie mogę się doczekać konfrontacji z Robertem Lewandowskim. To niesamowity napastnik - stwierdził.

- Szczerze mówiąc, to nie wiem, jak go zatrzymać. Zobaczymy w piątek, jak się to potoczy. Słyszałem tylko ostatnio, że był przez jakiś czas kontuzjowany. Może to jakoś pomoże - dodał.

Początek piątkowego meczu pomiędzy Czechami a Polską o 20:45.