Reprezentant Czech podekscytowany konfrontacją z Robertem Lewandowskim. „Nie mogę się doczekać”

Reprezentant Czech podekscytowany konfrontacją z Robertem Lewandowskim. „Nie mogę się doczekać” fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: isport.blesk.cz

Reprezentant Czech David Jurásek jest podekscytowany wizją gry przeciwko Robertowi Lewandowskiemu, o czym opowiedział w rozmowie z isport.blesk.cz.

Reprezentacja Czech nie bez problemów przygotowuje się do pierwszego meczu eliminacji do EUR0 2024 przeciwko drużynie Polski. Kontuzji doznał bowiem Patrik Schick i selekcjoner będzie musiał rozejrzeć się za inną alternatywą.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi gwiazdora Bayeru Leverkusen. Możliwe natomiast, że szanse na występ od pierwszej minuty otrzyma gracz Slavii Praga, David Jurásek, dla którego może być to debiut w zespole naszych południowych sąsiadów.

22-latek udzielił wywiadu dla isport.blesk.cz, gdzie przyznał, że jest podekscytowany zbliżającym się wydarzeniem i potencjalnym pojedynkiem z Robertem Lewandowskim.

- Jeśli chodzi o to spotkanie, to przede wszystkim nie mogę się doczekać konfrontacji z Robertem Lewandowskim. To niesamowity napastnik - stwierdził.

- Szczerze mówiąc, to nie wiem, jak go zatrzymać. Zobaczymy w piątek, jak się to potoczy. Słyszałem tylko ostatnio, że był przez jakiś czas kontuzjowany. Może to jakoś pomoże - dodał.

Początek piątkowego meczu pomiędzy Czechami a Polską o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy