Reprezentant Włoch opuścił zgrupowanie. Niecodzienny powód!

Reprezentant Włoch opuścił zgrupowanie. Niecodzienny powód!
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: ESPN

Alessandro Florenzi wyjechał ze zgrupowania, by wspierać żonę podczas porodu ich pierwszego dziecka.

Pomocnik Romy wziął udział w czwartkowych zajęciach reprezentacji Włoch, ale wieczorem wsiadł w samolot i poleciał do Rzymu. Jego nagłe zniknięcie nie wiąże się jednak z żadną kontuzją. Żona Florenziego spodziewa się narodzin dziecka i piłkarz dostał zgodę na towarzyszenie jej przy porodzie - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Choć o wyjeździe piłkarza ze zgrupowania poinformowała włoska federacja, sam zainteresowany nie był zachwycony ujawnieniem informacji ze swojego życia prywatnego przez media. Zawodnik dał upust swojej wściekłości na Twitterze.

"Nie wiedziałem, że zdołacie poznać datę narodzin mojej córki przede mną. Sprawdźcie fakty zanim napiszecie bzdury o czyimś życiu" - czytamy w oświadczeniu zawodnika.

Bez względu na to, jaki jest powód wyjazdu Florenziego, piłkarz ma wrócić na zgrupowanie w piątek wieczorem. Z kolei w sobotni poranek powinien już wziąć udział w sesji treningowej. Włochy rozpoczną zmagania w EURO meczem z Belgią, który odbędzie się 13 czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy