Ricardo Pepi prosi o zgodę na transfer. Do walki o względy amerykańskiego talentu wkroczył następny gigant

Ricardo Pepi prosi o zgodę na transfer. Do walki o względy amerykańskiego talentu wkroczył następny gigant fot. Mark Fann / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CBS Sports

Ricardo Pepi zwrócił się po raz kolejny do władz FC Dallas o umożliwienie mu dokonania zmiany pracodawcy w trakcie nadchodzącego okna transferowego - poinformował Roger Gonzalez z CBS Sports.

Utalentowany napastnik ma za sobą niezwykle udany sezon pod względem indywidualnym w Major League Soccer za sprawą zdobycia trzynastu bramek oraz zanotowania dwóch asyst w 31 rozegranych meczach.

Dobra forma prezentowana przez blisko 19-letniego zawodnika nie umyka uwadze wysłanników europejskich klubów. Spośród nich zainteresowanie usługami już sześciokrotnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych (sześć spotkań i trzy strzelone gole) wyrazili przedstawiciele takich ekip jak Ajax Amsterdam, VfL Wolfsburg, Bayern Monachium, Liverpool, Manchester United, Brighton czy Brentford.

Roger Gonzalez z CBS Sports przekonuje, że teraz do tego grona dołączyło także Atlético Madryt. Aktualny mistrz Hiszpanii może mieć jednak utrudnione zadanie w walce o względy atakującego. Ten co prawda uwielbia hiszpańskie rozgrywki, ale jest wielkim fanem Realu Madryt i to w tym zespole chciałby kiedyś zagrać.

Oczywiście nie można wykluczyć, że przed ewentualnym nastaniem tego momentu młody napastnik zdecyduje się na grę w barwach lokalnego rywala „Królewskich”.

Na dziś trudno mu jednak w ogóle myśleć o jakimkolwiek transferze na co wskazuje inna informacja przekazana przez wspomnianego dziennikarza na temat skierowania kolejnej prośby przez zawodnika do władz FC Dallas, aby te umożliwiły mu dokonanie zmiany klubu w nadchodzącym oknie i zaakceptowały za niego jedną z ofert przekraczających 12 milionów euro.

Ekipa z Teksasu odrzucała do tej pory wszelkie sugestie piłkarza, ponieważ liczy na to, że ten pomoże im osiągnąć sukces na krajowym podwórku i nieco później zostanie sprzedany za dużo wyższą kwotę.

Drużyna z Major League Soccer może sobie pozwolić na twarde stanowisko wobec osoby Ricardo Pepiego, ponieważ ten zgodził się przed kilkoma miesiącami podpisać z nimi umowę do końca grudnia 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy