Ricardo Pepi prosi o zgodę na transfer. Do walki o względy amerykańskiego talentu wkroczył następny gigant

Ricardo Pepi prosi o zgodę na transfer. Do walki o względy amerykańskiego talentu wkroczył następny gigant fot. Mark Fann / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CBS Sports

Ricardo Pepi zwrócił się po raz kolejny do władz FC Dallas o umożliwienie mu dokonania zmiany pracodawcy w trakcie nadchodzącego okna transferowego - poinformował Roger Gonzalez z CBS Sports.

Utalentowany napastnik ma za sobą niezwykle udany sezon pod względem indywidualnym w Major League Soccer za sprawą zdobycia trzynastu bramek oraz zanotowania dwóch asyst w 31 rozegranych meczach.

Dobra forma prezentowana przez blisko 19-letniego zawodnika nie umyka uwadze wysłanników europejskich klubów. Spośród nich zainteresowanie usługami już sześciokrotnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych (sześć spotkań i trzy strzelone gole) wyrazili przedstawiciele takich ekip jak Ajax Amsterdam, VfL Wolfsburg, Bayern Monachium, Liverpool, Manchester United, Brighton czy Brentford.

Roger Gonzalez z CBS Sports przekonuje, że teraz do tego grona dołączyło także Atlético Madryt. Aktualny mistrz Hiszpanii może mieć jednak utrudnione zadanie w walce o względy atakującego. Ten co prawda uwielbia hiszpańskie rozgrywki, ale jest wielkim fanem Realu Madryt i to w tym zespole chciałby kiedyś zagrać.

Oczywiście nie można wykluczyć, że przed ewentualnym nastaniem tego momentu młody napastnik zdecyduje się na grę w barwach lokalnego rywala „Królewskich”.

Na dziś trudno mu jednak w ogóle myśleć o jakimkolwiek transferze na co wskazuje inna informacja przekazana przez wspomnianego dziennikarza na temat skierowania kolejnej prośby przez zawodnika do władz FC Dallas, aby te umożliwiły mu dokonanie zmiany klubu w nadchodzącym oknie i zaakceptowały za niego jedną z ofert przekraczających 12 milionów euro.

Ekipa z Teksasu odrzucała do tej pory wszelkie sugestie piłkarza, ponieważ liczy na to, że ten pomoże im osiągnąć sukces na krajowym podwórku i nieco później zostanie sprzedany za dużo wyższą kwotę.

Drużyna z Major League Soccer może sobie pozwolić na twarde stanowisko wobec osoby Ricardo Pepiego, ponieważ ten zgodził się przed kilkoma miesiącami podpisać z nimi umowę do końca grudnia 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy