Richarlison rozpoczyna mundial w wielkim stylu. CO ZA GOL! [WIDEO]

Richarlison rozpoczyna mundial w wielkim stylu. CO ZA GOL! [WIDEO] fot. TVP Sport
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Richarlison zaliczył bardzo udany debiutancki występ na Mistrzostwach Świata w barwach Brazylii za sprawą ustrzelenia dubletu w starciu z Serbią (2:0). Szczególnej urody była druga bramka zdobyta przez napastnika, która z pewnością będzie kandydować do miana najładniejszej na całym turnieju.

Ekipa z Bałkanów przystąpiła do starcia z „Canarinhos” z chęcią zrewanżowania się im za poniesioną porażkę przed czterema laty w fazie grupowej.

Serbia nie posiadała jednak wystarczających argumentów do poważnego zagrożenia Brazylii i skupiła się w dużej mierze na obronie dobrego dla siebie bezbramkowego remisu.

Drużyna z Europy potrafiła długimi fragmentami radzić sobie z atakami zespołu z Ameryki Południowej, ale koniec końców ten przedarł się w oczekiwany sposób przez mur obronny przeciwnika i za sprawą dwóch trafień Richarlisona odniósł przekonujące zwycięstwo.

Debiutujący na Mistrzostwach Świata napastnik może być szczególnie zadowolony z drugiego strzelonego przez siebie gola, który będzie z pewnością kandydował do zgarnięcia wyróżnienia najładniejszej bramki całego mundialu.

25-letni zawodnik Tottenhamu wykorzystał w 73. minucie meczu świetne podanie Viníciusa Júniora i po podbiciu sobie futbolówki lewą nogą złożył się od razu do uderzenia jej nożycami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy