Robert Lewandowski skomentował decyzję Grzegorza Krychowiaka. „Dodawałeś kadrze stylu”

Robert Lewandowski skomentował decyzję Grzegorza Krychowiaka. „Dodawałeś kadrze stylu” fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Robert Lewandowski [Instagram]

Robert Lewandowski zamieścił na Instagramie wpis, komentujący decyzję Grzegorza Krychowiaka o rezygnacji z gry w reprezentacji Polski.

Doświadczony pomocnik został uwzględniony przez Fernando Santosa przy wysyłaniu powołań do kadry narodowej na wrześniowe mecze w ramach eliminacji EURO 2024.

Następnie otrzymał od niego szansę gry w wyjściowym składzie w spotkaniach przeciwko Wyspom Owczym (2:0) oraz Albanii (0:2). W obu nie zaprezentował się najlepiej. Z tego też powodu, nie pierwszy raz, spadła na niego ogromna fala krytyki.

Mimo to Grzegorz Krychowiak liczył w dalszym ciągu na odgrywanie ważnej roli w zespole narodowym. Zmienił jednak zdanie w tym aspekcie po rozmowie z nowym selekcjonerem - Michałem Probierzem, który nie zdecydował się uwzględniać go przy swoich wyborach na październikowe spotkania.

W tej sytuacji gracz Abha Club opublikował w mediach społecznościowych wiadomość o zakończeniu swojej długoletniej przygody z reprezentacją Polski.

Na ruch wykonany przez 33-letniego piłkarza zareagował między innymi Robert Lewandowski, zamieszczając na Instagramie wiadomość skierowaną do byłego już kolegi z kadry.

„Dodawałeś kadrze stylu, bez wątpienia. Twoje sto występów w kadrze nie było przypadkowe jak nasze spotkanie w Świątyni Buddyjskiej w Pekinie. Możesz być dumny ze swojej drogi i pięknych chwil w tej najpiękniejszej koszulce z orłem na piersi!” - napisał.

Obaj panowie dobili do granicy 100 występów w reprezentacji Polski. W przypadku Krychowiaka liczba rozegranych meczów zatrzymała się właśnie na niej. Z kolei u Lewandowskiego ten licznik dalej bije i wynosi obecnie 144 spotkania.

***

Grzegorz Krychowiak odpisał Wojciechowi Szczęsnemu i zapowiedział rewanż za wstawione zdjęcia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy