Rosyjskie media: Vadis oblał testy medyczne!

Rosyjskie media: Vadis oblał testy medyczne!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Express

Rosyjski „Sport Express” pisze o zaskakujących powodach anulowania transferu Vadisa Odjidji-Ofoe do Krasnodaru.

Przeprowadzka gwiazdora Legii Warszawa do Rosji była w zasadzie przesądzona. 28-latek udał się już nawet do Grazu, gdzie piłkarze Krasnodaru przebywają na obozie przygotowawczym. Tam miał przejść testy medyczne i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące indywidualnego kontraktu. Sama Legia miała z kolei otrzymać za niego 3,5 miliona euro plus bonusy warte kolejne dwa miliony. Zgodnie z wcześniejszą umową Vadisa z mistrzem Polski, część tej kwoty była przewidziana dla samego piłkarza.


Transfer nie dojdzie jednak do skutku. Do tej pory wydawało się, że głównym problemem były nieścisłości związane z finansami. Rosyjskie media rzucają jednak nowe światło na całą sprawę.


Powyższe źródło podaje, że faktycznym problemem okazały testy medyczne, które Vadis po prostu oblał. Rosjanie nie podali szczegółowych informacji, wiemy tylko, że chodzi o kolano dwukrotnego reprezentanta Belgii.


Póki co, nie wiadomo, jak zakończy się cała sprawa. Vadis ma podobno oferty z Francji czy Niemiec, ale takie, a nie inne zakończenie negocjacji z Krasnodarem (o ile oczywiście rosyjscy dziennikarze nie mijają się z prawdą) może pokrzyżować mu nieco plany.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy