Ruch Chorzów: Lista transferowa [OFICJALNIE]

Ruch Chorzów: Lista transferowa [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ruch Chorzów

Ruch Chorzów przedstawił swoją listę transferową.

Siedmiu piłkarzy otrzymało od Ruchu Chorzów wolną rękę w poszukiwaniu nowych zespołów. W tym gronie znaleźli się: Kamil Chiliński, Tomasz Dyr, Marcin Kowalski, Jakub Nowak, Jakub Rudek, Piotr Wyroba oraz Filip Żagiel.

W poprzednim sezonie najwięcej meczów w koszulce Ruchu rozegrali 21-letni Wyroba, 23-letni Żagiel i 34-letni Kowalski, którzy pojawiali się na murawie odpowiednio 26, 23 i 16 razy.

26-letni Dyr w rundzie wiosennej przebywał na wypożyczeniu w Piaście Żmigród. 20-letni Nowak grał na tej zasadzie w AKS-ie Mikołów, a 20-letni Rudek spędził cały sezon w Śląsku Świętochłowice.

Sezon 2021/2022 w II lidze w barwach Ruchu Chorzów:

Piotr Wyroba – 26 meczów;
Filip Żagiel – 23 mecze, dwa gole;
Marcin Kowalski – 16 meczów;
Tomasz Dyr – siedem meczów;
Jakub Nowak – sześć meczów;
Kamil Chiliński – dwa mecze;
Jakub Rudek – zero meczów.

Jednocześnie z Ruchem pożegnał się Piotr Stępień. Wypożyczenie 24-latka ze Ślęzy Wrocław zostało skrócone.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy