San Marino z pierwszym golem w eliminacjach od meczu... z Polską. I TO Z KIM?! [WIDEO] fot. debojono [Twitter]

San Marino strzeliło gola w meczu z Danią w ramach eliminacji do EURO 2024. Goście wygrali jednak ostatecznie 2-1.

We wtorek rozgrywane są mecze w ramach eliminacji do EURO 2024. W jednym ze starć mierzą się ze sobą San Marino oraz Dania.

Nie ma wątpliwości, że wyraźnym faworytem potyczki według praktycznie wszystkich, byli goście, którzy do przerwy prowadzili skromnie 1-0.

W rolę kata outsidera wcielił się napastnik Manchesteru United Rasmus Højlund.

Trafienie 20-latka blednie jednak przy tym, co wydarzyło się w 61. minucie. Wtedy do siatki trafił Alessandro Golinucci. Dla pomocnika to premierowa zdobycz w drużynie narodowej.

Warto wspomnieć, że dla San Marino to pierwszy gol w meczu o stawkę od pamiętnej rywalizacji z Polską we wrześniu 2021 roku. Wtedy wygraliśmy  7-1, ale bramka ówczesnych gospodarzy poszła w świat.

Niedługo gracze San Marino cieszyli się z remisu, bo w 70. minucie na 2-1 strzelił Yussuf Poulsen.