Sebastian Musiolik rozchwytywany. TRZY możliwe kierunki transferu

Sebastian Musiolik rozchwytywany. TRZY możliwe kierunki transferu fot. Pordenone
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Sebastian Musiolik z Rakowa Częstochowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony włoskich, niemieckich oraz hiszpańskich zespołów - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Środkowy napastnik spędził ubiegłe rozgrywki na zasadzie wypożyczenia w Pordenone Calcio na zapleczu Serie A i pozostawił po sobie na tyle dobre wrażenie, że w trwającym oknie transferowym chęć jego pozyskania wyraziła całkiem pokaźna liczba włoskich klubów.

Ostatnio 25-letni zawodnik był najmocniej łączony z tego kierunku z przeprowadzką do Crotone. Spadkowicz z krajowej elity nie może czuć się jednak w żadnym stopniu uprzywilejowany w kontekście walki o względy Sebastiana Musiolika, ponieważ ten nie narzeka na brak propozycji ze strony zagranicznych ekip z Niemiec czy Hiszpanii.

Na takich rozwój wypadków wskazuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, który wcześniej informował także o ewentualnych przenosinach Sebastiana Musiolika do Erzgebirge Aue.

Raków Częstochowa nie miał w planach zatrzymywania wychowanka ROW-u Rybnik na siłę w swoich szeregach, ale w obliczu otwierającej się szansy na wywalczenie awansu do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy może zmienić zdanie w tej kwestii, mimo że w trakcie rewanżowego spotkania z Gentem (1:0 w pierwszy meczu) ma dojść w Belgii do spotkania przedstawicieli dwóch drużyn zainteresowanych 25-latkiem z jego agentami.

Musiolik zdążył wystąpić w dziewięciu spotkaniach w rozpoczętym już sezonie i ani razu nie udało mu się w nich wpisać na listę strzelców. Z kolei we wspomnianym Pordenone zdobył sześć bramek oraz zaliczył trzy asysty w 32 rozegranych meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy