Serie A: Pietro Pellegri doznał kontuzji w... trzeciej sekundzie meczu

Serie A: Pietro Pellegri doznał kontuzji w... trzeciej sekundzie meczu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Repubblica

Mecz Serie A pomiędzy Bologną a Torino rozpoczął się fatalnie dla Pietro Pellegriego.

Odkąd w styczniu Pietro Pellegri trafił z AS Monaco do Torino (początkowo był wypożyczony do Włoch), borykał się z kilkoma kontuzjami. Ostatnimi czasy te nieco odpuściły 21-letniemu piłkarzowi i niedzielny mecz z Bologną był jego trzecim z rzędu w podstawowym składzie w Serie A. W tym czasie napastnik trafił do siatki w spotkaniu z Udinese.

Niestety starcie z Bologną rozpoczęło się dla napastnika w najgorszy możliwy sposób. Pellegri poślizgnął się na murawie Stadio Renato Dall'Ara już w trzeciej sekundzie, uszkadzając sobie kostkę. Prawdopodobnie to jedna z szybszych, o ile nie najszybsza kontuzja w historii rozgrywek.

Zawodnik Torino próbował jeszcze pozostać na boisku, ale cały czas kuśtykał i w trzeciej minucie dał za wygraną, kładąc się na ziemi. Zaraz po tym został zmieniony przez Yanna Karamoha.

Dopiero okaże się, czy i jak długo będzie pauzował Pellegri.

Jego Torino przegrało z Bologną 1:2. Na bramkę Sašy Lukicia z rzutu karnego odpowiedzieli Riccardo Orsolini oraz Stefan Posch.

Całe spotkanie w barwach zwycięskiej drużyny rozegrał Łukasz Skorupski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy