Sevilla w swoim stylu. Klub sięga po skrzydłowego z Eredivisie

Sevilla w swoim stylu. Klub sięga po skrzydłowego z Eredivisie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: El Chiringuito de Jugones

Sevilla finalizuje transfer z udziałem Oussamy Idrissiego z AZ.

Klub z Andaluzji nie rozpychał się zbyt przesadnie na rynku w ostatnich tygodniach i skupił się na poszukiwaniu okazji do nawiązania współpracy z wartościowymi zawodnikami. Do tej pory udało mu się w ten sposób pozyskać Ivana Rakiticia, Marcosa Acuñę czy Óscar Rodríguez oraz Bono.

Drużyna z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán wydała na wspomnianą czwórkę nieco więcej niż na przymusowy wykup Suso z Milanu i na tych transferach nie zamierza zamknąć jeszcze kadry, ponieważ finalizuje ciekawą transakcję z udziałem Oussamy Idrissiego z AZ.

Dyrektor sportowy holenderskiego zespołu potwierdził w programie „El Chiringuito de Jugones”, że 24-letni skrzydłowy udał się już na Półwysep Iberyjski, gdzie w poniedziałek przejdzie obligatoryjne testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Sevillą.

Reprezentant Maroka zwiąże się z klubem z LaLigi umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku i będzie kosztował 12 milionów euro.

Ofensywny zawodnik zasilił szeregi drużyny z Alkmaar w połowie sezonu 2017/2018 i w ekspresowym tempie stał się jedną z najbardziej wiodących postaci w zespole, w którym rozegrał w sumie 98 spotkań i zdobył w nich 37 bramek oraz zanotował 25 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy