Sevilla wytypowała głównego kandydata na następcę Julesa Koundé

Sevilla wytypowała głównego kandydata na następcę Julesa Koundé fot. Simona Bottone / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Relevo

Transfer Julesa Koundé do FC Barcelony jest już w zasadzie przesądzony. W związku z tym działacze Sevilli rozglądają się za odpowiednim zastępstwem. Głównym kandydatem ma być Thilo Kehrer – podaje „Relevo”.

FC Barcelona osiągnęła pełne porozumienie z Sevillą w sprawie transferu ich podstawowego stopera - Julesa Koundé. 23-letni Francuz od początku optował za przeprowadzką do Katalonii, chcąc współpracować z Xavim.

Andaluzyjczycy z tytułu sprzedaży defensora otrzymają razem z bonusami 60 milionów euro. Część tej kwoty zamierzają przeznaczyć na zakup nowego zawodnika ze środka obrony.

Sytuacja kadrowa Sevilli na tej pozycji nie należy do zadowalających. Wraz z odejściem Koundé w kadrze pozostanie dwóch nominalnych stoperów - Karim Rekik i wypożyczony z Galatasaray Marcão.

Według Samuela Silvy z „Relevo” dyrektor ekipy z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Monchi na szczycie listy życzeń umieścił Thilo Kehrera, związanego z Paris Saint-Germain.

Paryżanie od pewnego czasu próbują usilnie spieniężyć kartę Niemca, lecz sztuka ta im się nie udaje. Wcześniej stołeczna ekipa oferowała usługi 25-latka Juventusowi i Chelsea. Obydwa kluby nie wyraziły jego postacią większego zainteresowania.

PSG podchodzi do rozmów z Sevillą z otwartymi ramionami. Problem może ponownie stanowić wygasający kontrakt byłego piłkarza Schalke. Monchi zdaje sobie sprawę, że już za pół roku będzie mógł osiągnąć z nim pełne porozumienie, co poskutkuje bezgotówkowym angażem 20-krotnego reprezentanta naszych zachodnich sąsiadów.

Mistrz Francji chciałby pożegnać się z niepotrzebnym defensorem już teraz, odzyskując wydaną na niego przed czterema laty część kwoty.

Thilo Kehrer dla „Les Parisiens” zanotował do tej pory 128 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy