Siem de Jong wraca do Europy. Zaawansowane negocjacje

Siem de Jong wraca do Europy. Zaawansowane negocjacje fot. Ajax TV
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: De Telegraaf

Nowy pracodawcą Siema de Jonga może zostać Heerenveen.

Umowa 31-latka z amerykańskim FC Cincinnati obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku. Nie znajduje się w niej jednak opcja na przedłużenie, dlatego też może on negocjować z innym pracodawcą.

Ofensywny pomocnik postanowił zresztą skorzystać z tej możliwości. Według doniesień holenderskich mediów prowadzi on rozmowy w kierunku powrotu do ojczyzny.

Zgłosiło się po niego Heerenveen. Wspomniana ekipa szuka bowiem piłkarza, który mógłby wzmocnić siłę ofensywną drużyny. W tym miejscu pojawia się kandydatura de Jonga.

Kwestie finansowe nie powinny być w tym przypadku problemem. Przedstawiciel Eredivisie ma bowiem dostępne środki, po tym jak w letnim oknie transferowym sprzedano do CSKA Moskwa Chidera Ejukę za 12 milionów euro.

Jeśli chodzi o 31-latka, jest on wychowankiem Ajaksu Amsterdam. W swojej karierze grał też dla Newcastle United, PSV Eindhoven oraz Sydney FC.

Ostatnio, a konkretnie od lutego bieżącego roku przywdziewał trykot FC Cincinnati w Major League Soccer. Zanotował tam 16 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy