SSC Napoli planuje styczniowe okno transferowe. Trzy potencjalne cele

SSC Napoli planuje styczniowe okno transferowe. Trzy potencjalne cele fot. jorono | Pixabay
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | Corriere dello Sport

SSC Napoli podczas nadchodzącego okna transferowego skupi się przede wszystkim na zatrzymaniu najważniejszych piłkarzy. Nie można jednak wykluczyć, że do zespołu dołączą nowi zawodnicy, podaje Sky Sport Italia. „Corriere dello Sport” informuje o trzech kandydatach.

„Błękitni” kończy 2022 rok jako lider tabeli Serie A i uczestnik fazy pucharowej Ligi Mistrzów. To efekt doskonałej gry między innymi Piotra Zielińskiego.

Zespół z Polakiem w składzie stanowi monolit. U jego boku wyróżniają się tacy zawodnicy jak Chwicza Kwaracchelia czy Hirving Lozano. Jednocześnie o zabezpieczanie tyłów dba Stanislav Lobotka.

Naturalnym zmiennikiem Słowaka jest Diego Demme. Niemiec nie gra jednak regularnie. w związku z czym rozważa rozstanie.

Jak donosi Sky Sport Italia, klub liczy, że defensywny pomocnik zmieni zdanie i zostanie na Stadio Diego Armando Maradona. To samo dotyczy Gianluki Gaetano, Alessio Zerbina oraz Alessandro Zanolego.

Luciano Spalletti jest zdania, że dysponuje wspaniałą grupą, dlatego głównym celem jest utrzymanie obecnej kadry. Mimo tego możliwe są wzmocnienia podczas styczniowego okna transferowego.

W tym kontekście „Corriere dello Sport” pisze o trzech nazwiskach. To Miguel Crespo, Ferdi Kadıoğlu i Arda Güler.

Cała trójka obecnie występuje w Fenerbahçe i wyróżnia się na tle kolegów.

Crespo jest nominalnym graczem środka pola, Kadıoğlu w ostatnim czasie operuje na pozycji prawowahadłowego, a Güler odnajduje się na kilku pozycjach w ofensywie.

W przypadku tego ostatniego mamy do czynienia z ogromnym talentem, za którego Turcy już teraz żądają ponad 30 milionów euro, a mówimy o zawodniku ledwie 17-letnim.

SSC Napoli w styczniu oceni dostępne opcje i niewykluczone, że przybędą posiłki. Wszystko po to, aby zrealizować nadrzędny cel w postaci mistrzostwa Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO] Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy