SSC Napoli planuje styczniowe okno transferowe. Trzy potencjalne cele

SSC Napoli planuje styczniowe okno transferowe. Trzy potencjalne cele fot. jorono | Pixabay
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | Corriere dello Sport

SSC Napoli podczas nadchodzącego okna transferowego skupi się przede wszystkim na zatrzymaniu najważniejszych piłkarzy. Nie można jednak wykluczyć, że do zespołu dołączą nowi zawodnicy, podaje Sky Sport Italia. „Corriere dello Sport” informuje o trzech kandydatach.

„Błękitni” kończy 2022 rok jako lider tabeli Serie A i uczestnik fazy pucharowej Ligi Mistrzów. To efekt doskonałej gry między innymi Piotra Zielińskiego.

Zespół z Polakiem w składzie stanowi monolit. U jego boku wyróżniają się tacy zawodnicy jak Chwicza Kwaracchelia czy Hirving Lozano. Jednocześnie o zabezpieczanie tyłów dba Stanislav Lobotka.

Naturalnym zmiennikiem Słowaka jest Diego Demme. Niemiec nie gra jednak regularnie. w związku z czym rozważa rozstanie.

Jak donosi Sky Sport Italia, klub liczy, że defensywny pomocnik zmieni zdanie i zostanie na Stadio Diego Armando Maradona. To samo dotyczy Gianluki Gaetano, Alessio Zerbina oraz Alessandro Zanolego.

Luciano Spalletti jest zdania, że dysponuje wspaniałą grupą, dlatego głównym celem jest utrzymanie obecnej kadry. Mimo tego możliwe są wzmocnienia podczas styczniowego okna transferowego.

W tym kontekście „Corriere dello Sport” pisze o trzech nazwiskach. To Miguel Crespo, Ferdi Kadıoğlu i Arda Güler.

Cała trójka obecnie występuje w Fenerbahçe i wyróżnia się na tle kolegów.

Crespo jest nominalnym graczem środka pola, Kadıoğlu w ostatnim czasie operuje na pozycji prawowahadłowego, a Güler odnajduje się na kilku pozycjach w ofensywie.

W przypadku tego ostatniego mamy do czynienia z ogromnym talentem, za którego Turcy już teraz żądają ponad 30 milionów euro, a mówimy o zawodniku ledwie 17-letnim.

SSC Napoli w styczniu oceni dostępne opcje i niewykluczone, że przybędą posiłki. Wszystko po to, aby zrealizować nadrzędny cel w postaci mistrzostwa Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy