Stefano Sensi może zmienić klub wewnątrz Serie A

Stefano Sensi może zmienić klub wewnątrz Serie A fot. Paolo Bona / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Stefano Sensi jest celem transferowym Sampdorii, o czym informuje Gianluca Di Marzio.

O ile do pewnego momentu tego sezonu Sampdoria prezentowała się naprawdę solidnie, o tyle w ostatnich tygodniach nieco spuściła z tonu. Zespół prowadzony przez Roberto D'Aversę nie był w stanie wygrać czterech kolejnych spotkań.

Potrzebne są niewątpliwie wzmocnienia i wydaje się, że wkrótce powinniśmy być ich świadkami. Dogadywane są szczegóły przenosin do Genoi Giangiacomo Magnaniego oraz Roberto Piccoliego. Okazuje się, że to dopiero początek.

Na radarach wspomnianej ekipy znalazł się Stefano Sensi, o czym informuje Gianluca Di Marzio.

26-latek nie otrzymuje zbyt wielu szans w Interze Mediolan i jest wyłącznie rezerwowym. Z tego powodu Sampdoria to dla niego niewątpliwie bardzo ciekawe rozwiązanie. Wydaje się, że w grę mogłoby wchodzić wypożyczenie z opcją wykupu.

Ośmiokrotny reprezentant Włoch trafił na Giuseppe Meazza z Sassuolo. W tym sezonie rozegrał łącznie 11 meczów.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy