Ten zawodnik Rakowa Częstochowa zrobi karierę? Zoran Arsenić pod wrażeniem

Ten zawodnik Rakowa Częstochowa zrobi karierę? Zoran Arsenić pod wrażeniem fot. Tomasz Kudala / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sportske.jutarnji.hr

Zoran Arsenić udzielił wywiadu dla sportske.jutarnji.hr, gdzie pokusił się między innymi o wytypowanie najlepszego skrzydłowego w Ekstraklasie.

Raków Częstochowa jest już pewny mistrzostwa Polski. Z tego powodu działacze ruszyli na rynek transferowy i wkrótce powinniśmy spodziewać się informacji na temat trzech wzmocnień, a są nimi Maxime Dominguez, Łukasz Zwoliński i Dawid Drachal.

Każdy z nich powinien stanowić ciekawe wzmocnienie.

Poza tym nie ma złudzeń, że Raków to przecież najlepsza drużyna w Polsce i już teraz dysponuje solidną kadrą.

Z podobnego założenia wychodzi Zoran Arsenić, który stwierdził w rozmowie ze sportske.jutarnji.hr, iż „Medaliki” mają najlepszego skrzydłowego w Ekstraklasie.

- Od dłuższego czasu Fran Tudor gra znakomicie i to jeden z najważniejszych zawodników. Co roku przemawiają za nim statystyki - twierdzi.

- W tym sezonie był znakomity. Może grać jednakowo jako stoper, ale też wahadłowy w ustawieniu 3-4-4. To najlepszy skrzydłowy w Ekstraklasie. Ma świetne walory i może zrobić jeszcze dobrą karierę - dodał.

27-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 40 meczów, a jego dorobek to pięć bramek oraz osiem asyst.

Kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy