Teodorczyk łączony z Parmą

Teodorczyk łączony z Parmą fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport I Tuttomercatoweb.com

Włoskie media sugerują, że Łukasz Teodorczyk może przenieść się do Parmy.

Polski napastnik od 2018 roku jest piłkarzem Udinese. Przygoda 28-latka z włoskim klubem nie układa się jednak dobrze. W poprzednim sezonie zdobył on tylko jedną bramkę. W obecnych rozgrywkach Teodorczyk nie trafił do siatki ani razu (ma jedną asystę), spędzając na murawie raptem 117 minut.

„Corriere dello Sport” sugeruje, że ściągnięcie Teodorczyka, co zapewne nie będzie kosztowało wielkich pieniędzy, może stanowić dla Parmy ciekawe rozwiązanie wobec problemów zdrowotnych napastników (Andreasa Corneliusa oraz Roberto Inglese). Zmiana otoczenia może być korzystna również dla samego atakującego.

Na razie nie do końca wiadomo, czy w grę wchodziłby od razu transfer definitywny, czy jednak wypożyczenie.

Po rozegraniu 17 kolejek Udinese zajmuje czternaste miejsce w tabeli Serie A. Parma jest siódma.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy