Thilo Kehrer odrzucony przez wicemistrza Włoch

Thilo Kehrer odrzucony przez wicemistrza Włoch fot. VSPress/Sipa/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Thilo Kehrer, którego Paris Saint-Germain wystawiło na listę sprzedażową, został zaoferowany Interowi Mediolan. Włosi, chociaż chcą wzmocnić pozycję stopera, wykluczyli pomysł sprowadzenia Niemca - przekazał Fabrizio Romano.

Umowa 25-latka obowiązuje jeszcze tylko przez rok, a pojawiły się spekulacje, że zawodnik chce wypełnić porozumienie, aby następnie nie mieć żadnych ograniczeń w wyborze nowego klubu.

Paryżanie ani myślą zatrzymywać wszechstronnego defensora u siebie i cały czas dąży do jego sprzedaży. Fabrizio Romano pisze o pomyślę, który zrodził się głowach władz francuskiej ekipy.

Nie jest tajemnicą, że triumfatorzy Ligue 1 negocjują transfer Milana Škriniara. Przy okazji rozmów pojawiło się nazwisko Thilo Kehrera.

Inter Mediolan musi sprowadzić następcę Słowaka, ale na pewno nie będzie nim wspomniany Niemiec. Włosi wykluczyli bowiem jego angaż.

Bardziej zależy im na angażu kogoś z dwójki Bremer-Nikola Milenković.

Dwudziestokrotny reprezentant „Orłów” w poprzednim sezonie wybiegał na boiska 34 razy i zdobył w tym czasie dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy