Thilo Kehrer połączony z trzema gigantami włoskiej piłki

Thilo Kehrer połączony z trzema gigantami włoskiej piłki fot. VSPress/Sipa/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Thilo Kehrer, który jest gotów opuścić West Ham United w trakcie styczniowego okna transferowego, może trafić do Serie A. Zainteresowanie Niemcem wyraża między innymi AS Roma - przekazał Gianluca Di Marzio.

Środkowy lub boczny defensor miał problemy z regularnymi występami w Paris Saint-Germain, dlatego zdecydował się na odejście. Latem 2022 roku trafił on do Anglii.

West Ham United na transfer tego piłkarza wyłożył 12 milionów euro, a w pierwszym sezonie współpraca była niezwykle owocna.

Podczas trwającej kampanii Thilo Kehrer nie pojawia się co tydzień na boiskach Premier League, a biorąc pod uwagę fakt, że w 2024 roku odbędą się Mistrzostwa Europy, chciałby on zmienić otoczenie.

Jak dotąd zainteresowanie Niemcem wyraziły Eintracht Frankfurt oraz Sevilla. Lista chętnych jest dłuższa.

Gianluca Di Marzio podaje, że chrapkę na 27-latka mają Atalanta oraz AS Roma.

„Wilki” poszukują wzmocnienia obrony, a z racji dłuższego kontraktu w grę wchodziłoby jedynie wypożyczenie.

Jak przekazał włoski dziennikarz, Kehrer został również zaoferowany Milanowi.

27-krotny reprezentant Niemiec w bieżących rozgrywkach uzbierał 12 występów. Łącznie trykot „Młotów” przywdziewał łącznie 50 razy.

Przed opuszczeniem ojczyzny był on związany z FC Schalke 04, którego jest wychowankiem.

***

Łukasz Fabiański w Premier League do 40 roku życia? „Klub jest nim zachwycony”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy