Thilo Kehrer szykuje się do styczniowego transferu. Ma już pierwszych adoratorów

Thilo Kehrer szykuje się do styczniowego transferu. Ma już pierwszych adoratorów fot. VSPress/Sipa/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Deutschland

Thilo Kehrer nosi się z zamiarem opuszczenia West Hamu United podczas styczniowego okna transferowego - przekazał Sky Sport Deutschland.

Niemiec nie chciał kontynuować kariery w Paris Saint-Germain, co latem 2022 roku wykorzystały „Młoty”. Środkowy defensor kosztował 16 milionów euro, w tym sześciomilionowe bonusy.

W pierwszym sezonie po transferze piłkarz grał regularnie, miał też swój udział w wygranym meczu o trofeum Ligi Konferencji Europy.

Podczas bieżącej kampanii David Moyes korzystał z usług Thilo Kehrera w Premier League tylko trzy razy, lecz nigdy nie postawił na niego od pierwszych minut.

Jak informuje Sky Sport Deutschland, to sprawia, że 27-latek jest otwarty na styczniową przeprowadzkę. Są już nawet pierwsi chętni.

Zapytanie złożyło wiele klubów z całej Europy. Wśród nich jest Eintracht Frankfurt, który zimą powinien być bardzo aktywny na rynku transferowym.

Z jego obozu płyną głosy, że jest on od razu gotowy do występów, a to w połowie rozgrywek odgrywa kluczową rolę.

Kehrer jak dotąd wybiegał na boiska w dziewięciu spotkaniach. Wszechstronność pozwala zajmować mu miejsce jako lewy, prawy lub środkowy obrońca.

***

Łukasz Fabiański medialnie przymierzany do hitowego transferu w Premier League

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy