„To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań

„To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jakub Krzewina [Twitter]

Lech Poznań uległ na wyjeździe Rakowowi Częstochowa 0-4. Po tym spotkaniu emocje sięgały zenitu. Do tego stopnia, że głos zabrał nawet były halowy mistrz świata w biegu 4 x 400 metrów Jakub Krzewina.

Lech Poznań we wtorek odpadł z Pucharu Polski, przegrywając z Pogonią Szczecin.

W niedzielę natomiast podopieczni Mariusza Rumaka mieli nadzieję odwrócić zły trend i pokonać na wyjeździe Pogoń Szczecin.

Pod Jasną Górą rzeczywiście nastąpiło przełamanie, ale tylko w przypadku graczy Dawida Szwargi.

Tym wychodziło tego dnia praktycznie wszystko, co przełożyło się na zwycięstwo w stosunku 4-0.

Zaraz po rywalizacji niezadowolony z takiego obrotu spraw był trener Mariusz Rumak, który dał temu manifest na antenie Canal+ Sport.

- Nie poznawałem swojej drużyny zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie. Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. Zawodnicy nic nie mówili. Ja powiedziałem, co o tym myślę i dałem do zrozumienia, co to znaczy grać dla Lecha Poznań. Ważniejsze jest to, co z przodu koszulki, a nie z tyłu. Dlatego ważne jest starcie z Górnikiem Zabrze - stwierdził.

O komentarz do sprawy pokusił się również były halowy mistrz świata z biegu 4 x 400 metrów, Jakub Krzewina. Prywatnie kibic Lecha Poznań nie przebierał w słowach.

„Po wielu Lechowych blamażach, podczas wymiany zdań kiboli z piłkarzami przy płocie odnośnie wyniku i walki, stałem trochę z boku. Jako sportowiec patrzyłem na to wszystko trochę innym okiem niż moi koledzy z sektora.

Może trochę bardziej łaskawie może trochę bardziej ich rozumiałem czasami...ale k*rwa teraz to już jest przegięcie!

Kolejny wstyd na kartach historii naszego kochanego klubu !!!!!” - stwierdził.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy