To jeszcze nie koniec?! Ważny gracz Legii Warszawa zdeterminowany
2025-09-02 14:35:14; Aktualizacja: 3 miesiące temu
W niedzielnym meczu z Cracovią poważnej kontuzji doznał Jean-Pierre Nsame. Napastnik Legii Warszawa zerwał ścięgno Achillesa, w związku z czym czeka go kilka miesięcy pauzy. Kameruńczyk jest jednak zdeterminowany, by jak najszybciej wrócić na boisko i dalej reprezentować barwy stołecznego klubu - podaje Piotr Koźmiński z Goal.pl.
Na początku bieżącego sezonu drużyna prowadzona przez Edwarda Iordănescu spisuje się dość nierówno. W pięciu dotychczasowych meczach „Wojskowi” trzykrotnie gubili punkty, remisując z Arką Gdynia, a także ponosząc porażki w pojedynkach z Wisłą Płock oraz Cracovią.
W niedzielnym starciu z „Pasami” warszawianie, oprócz utraty cennych „oczek”, doznali poważnego ciosu kadrowego. Kontuzji nabawił się bowiem Jean-Pierre Nsame. 32-letni napastnik, który po powrocie do stołecznego zespołu zaczął wyrastać na jedną z pierwszoplanowych postaci, zerwał ścięgno Achillesa. Przerwa w grze snajpera ma potrwać kilka miesięcy, a w najgorszym wypadku może on nie pojawić się już na boisku w tym sezonie.
Dla samego zawodnika to wyjątkowo trudna sytuacja, bo jego kontrakt wygasa w przyszłym roku, co stawia pod znakiem zapytania przyszłość Kameruńczyka przy Łazienkowskiej.Popularne
Mimo wszystko Nsame ma być bardzo zdeterminowany, by jak najszybciej wrócić do gry, o czym informuje Piotr Koźmiński z Goal.pl. Wstępne diagnozy przewidują około sześciu miesięcy pauzy, aczkolwiek piłkarz liczy na to, że dzięki intensywnej pracy w procesie rehabilitacji uda mu się skrócić ten okres i pomóc kolegom w dalszej części rozgrywek.












![Gospodarze pokazali siłę [WIDEO]. Znamy już sześciu uczestników 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki](img/photos/113993/170x113/fee.jpg)

![Transfery - Relacja na żywo [30/12/2025]](img/photos/113067/170x113/relacja-30122025.jpg)
















