To może być nowy klub Rafała Kurzawy
2025-06-20 13:16:19; Aktualizacja: 31 minut temu
Rafał Kurzawa bardzo mocno liczył na pozostanie w Pogoni Szczecin, ale ostatecznie nie otrzymał propozycji nowego kontraktu. Jaki następny krok podejmie? O jego sytuację pytał ostatnio Śląsk Wrocław - podaje Kamil Warzocha z Weszlo.com.
Rafał Kurzawa jeszcze kilka tygodni temu podkreślał, że chciałby przedłużyć umowę z Pogonią. W Szczecinie czuł się świetnie, dlatego czekał z niecierpliwością na rozmowy dotyczące prolongaty. W biurach zachodniopomorskiego klubu temat był wiecznie przekładany.
Ostatecznie do uściśnięcia dłoni nad kontraktem nie doszło. Pogoń poinformowała w zbiorczym komunikacie, że współpraca z 32-latkiem dobiegła końca.
Kurzawa w ubiegłym sezonie z pewnością miał swoje problemy. Mimo wszystko stanowi jednak ciekawą opcję na rynku - biorąc pod uwagę spore doświadczenie w Ekstraklasie. Popularne
Nie można wykluczać, że lewonożny pomocnik będzie kontynuował karierę na niższym poziomie. Z zapytaniem zwrócił się do niego Śląsk Wrocław.
Ekipa z Dolnego Śląska przygotowuje kadrę na pierwszoligowe zmagania. Do tej pory zaprezentowała w swoich barwach Marko Dijakovicia i Lukę Luka Marjanaca.
Na tym nie koniec. Śląsk miał także zainteresować się Miłoszem Szczepańskim. Na byłego gracza Piasta Gliwice spogląda również ŁKS Łódź.
Kurzawa zakończył swoją przygodę w trykocie „Dumy Pomorza”, mając na koncie 121 występów. Wcześniej na polskich boiskach zbierał minuty w Górniku Zabrze. W 2018 roku dołączył do francuskiego Amiens, gdzie kompletnie się nie odnalazł. W FC Midtjylland i w Esbjergu nie było znacznie lepiej.