To może oznaczać transfer Jakuba Piotrowskiego

To może oznaczać transfer Jakuba Piotrowskiego fot. ANP/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Metodi Szumanow [Twitter]

Nowym zawodnikiem Łudogorca Razgrad został Iwajło Czoczew. Metodi Szumanow sugeruje, że może oznaczać to zmianę otoczenia przez Jakuba Piotrowskiego.

Jakub Piotrowski jest zawodnikiem Łudogorca Razgrad od 2022 roku, kiedy to przeniósł się do niego za 1,3 miliona euro z Fortuny Düsseldorf. Defensywny pomocnik stał się ważną postacią w bułgarskim zespole. W jego barwach rozegrał do tej pory 80 meczów. Bilans Polaka z tego sezonu to 32 występy, 12 bramek i trzy asysty. Ostatnio występuje z opaską kapitańską na ramieniu.

Niedawno jeden z bułgarskich dziennikarzy przyznał na łamach Sportowefakty.wp.pl, że 26-latek znalazł się na celowniku rywalizującego w Bundeslidze Hoffenheim. Teraz Metodi Szumanow nie wykluczył jego przeprowadzki w innym kierunku, a jest to powiązane z innym ruchem.

Piłkarzem Łudogorca został Iwajło Czoczew. Mowa o 42-krotnym reprezentancie Bułgarii, który przeniósł się do niego z CSKA 1948 Sofia. Sam klub z Razgradu w opublikowanym komunikacie nazwał ten transfer mocnym.

Szumanow napisał na Twitterze, że jego zakontraktowanie niemal na pewno może oznaczać, iż władze Łudogorca planują sprzedać Piotrowskiego. W jego kierunku mają spoglądać kluby z Chin, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych. Zobaczymy, czy w tym temacie zacznie dziać się coś konkretnego.

Kontrakt Polaka, który w Bułgarii sięgnął już po tytuł mistrzowski, puchar i dwa superpuchary kraju, jest ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy