Transfer Leandro Paredesa wciąż możliwy

Transfer Leandro Paredesa wciąż możliwy fot. Rit Heize / Xinhua / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Matteo Moretto [Twitter]

Mimo fiaska transferowego z udziałem Adriena Rabiota, Juventus nadal może sprowadzić Leandro Paredesa - przekazał Matteo Moretto.

Przenosiny Francuza do Manchesteru United miały odblokować transfer z udziałem Argentyńczyka. Agenta Rabiota przeszarżowała jednak w kwestii oczekiwań finansowych i operacja upadła. Mimo to Paredes powinien zawitać na Allianz Stadium.

Jak informuje Matteo Moretto, negocjacje między stronami cały czas postępują. Zmierzają one do wypożyczenia z opcją kupna.

Dziennikarz podkreśla, że kluczową postacią tej operacji jest Massimiliano Allergi, który po kontuzji Paula Pogby uważa przybycie zawodnika Paris Saint-Germain za konieczność.

Poza reprezentantem „Albiceslestes” kluby powinny wkrótce zmienić Fabián Ruiz oraz Keylor Navas. Pierwszy jest o krok od dołączenia do paryżan, a drugi ma wylądować w SSC Napoli.

Paredes już wcześnie ustalił warunki współpracy ze „Starą Damą”. To ułatwia finalizację transferu autora gola w 36 występach podczas kampanii 2021/2022, który jak dotąd w kadrze Argentyny rozegrał 44 spotkania.

Celem dla niego są regularne łapanie minut, aby móc pojechać na Mistrzostwa Świata 2022 do Kataru.

***

Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy