Transfer Vadisa o krok?!

Transfer Vadisa o krok?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Legia.net

Vadis Odjidja-Ofoe jest o krok od odejścia z Legii.

Serwis „Legia.net” poinformował, że Belg najprawdopodobniej przeniesie się do Krasnodaru. Rosjanie przebili ofertę Olympiakosu, proponując mistrzowi Polski ponad 3 miliony euro, a samemu zawodnikowi pensję na poziomie 1,5 miliona euro plus premie.

Pomocnik co prawda w końcu dotarł do Polski, by rozpocząć treningi z podopiecznymi Jacka Magiery, ale nie na długo. W najbliższych dniach ma bowiem wyruszyć do austriackiego Grazu, gdzie swoje zgrupowanie ma wspomniany klub ze Wschodu.

Całą transakcję pilotuje rzekomo Mariusz Piekarskiego, agent doskonale znający rosyjski rynek. Wszystko wskazuje zatem na to, że 28-latek rozstanie się z Legią na rok przed wygaśnięciem kontraktu i mimo starań Dariusza Mioduskiego, nie przedłuży umowy.

Przypomnijmy, że całość kwoty ze sprzedaży Vadisa nie trafi na konto warszawian. Istnieje bowiem zapis, wedle którego część pieniędzy trafi na konto zawodnika i jego pełnomocników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy