Transfery nie tylko wśród klubów. Rudzki i Pol odchodzą z „Przeglądu Sportowego”

Transfery nie tylko wśród klubów. Rudzki i Pol odchodzą z „Przeglądu Sportowego” fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wirtualne Media | Transfery.info

Przemysław Rudzki zakończy wiosną przyszłego roku swoją współpracę z „Przeglądem Sportowym” oraz Onet Sport. Nowym szefem zostanie Michał Kołodziejczyk z „Wirtualnej Polski”.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez „Wirtualne Media”, wiosną przyszłego roku dojdzie do zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych „Przeglądu Sportowego” i Onet Sport. Z posadami kierowniczymi w obu podmiotach pożegnają się odpowiednio Przemysław Rudzki oraz Łukasz Widuliński.

Pierwsza z wymienionych osób definitywnie zakończy swoją współpracę z koncernem Ringier Axel Springer Polska, a druga obejmie funkcję szefa new business segmentu sportowego i będzie kierowała strategicznymi partnerstwami, współpracą B2B, eventami i projektami specjalnymi w segmencie sportowym Ringier Axel Springer Polska.

Ich miejsce zajmie Michał Kołodziejczyk z „Wirtualnej Polski”, który będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz politykę wydawniczą segmentu sportowego koncernie mediowym. Pracę w firmie zacznie w drugim kwartale 2020 roku.

- Michał Kołodziejczyk jest doskonałym dziennikarzem sportowym mającym doświadczenie w mediach internetowych i drukowanych. Liczę, że jako redaktor Onet Sport i „Przeglądu Sportowego” online oraz  drukowanego, zbuduje najsilniejszą redakcję z najlepszymi treściami sportowymi w Polsce. Chciałbym podziękować Przemysławowi Rudzkiemu i Łukaszowi Widulińskiemu za ich cenny wkład w kierowanie zespołami obydwu redakcji sportowych - powiedział Dariusz Zieliński, dyrektor wydawniczy segmentu sportowego Ringier Axel Springer Polska.

Jak nam się udało dowiedzieć, z funkcją dyrektora programowego segmentu sportowego wspomnianego koncernu mediowego pożegna się także Michał Pol.

49-letni dziennikarz ma jednak w dalszym ciągu kontynuować współpracę z Ringier Axel Springer Polska między innymi przy okazji realizacji programu „Misja Futbol” i projektach specjalnych.

Z „Przeglądem Sportowym” współpracę, w rolach felietonistów, zakończyli również Mateusz Borek i Krzysztof Stanowski.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy