Trudne negocjacje Méneza. Nie może się dogadać z... Chińczykami

Trudne negocjacje Méneza. Nie może się dogadać z... Chińczykami
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Le10Sport

Shanghai Shenhua jest zainteresowane skrzydłowym Milanu, Jérémym Ménezem.

Francuz był w poprzednim sezonie wyróżniającym się zawodnikiem w drużynie Milanu, lecz w aktualnie trwających rozgrywkach rozegrał jedynie 13 minut. 28-latek cały czas leczy kontuzję pleców, ale to nie odstrasza chińskich klubów, które wciąż przeczesują europejski rynek transferowy w poszukiwaniu kolejnych gwiazd.

Jak podaje "Le10Sport", Shanghai Shenhua prowadzi rozmowy z byłym piłkarzem PSG korzystając z tego, że okno transferowe w Chinach jest otwarte do 26 lutego. Negocjacje na razie stanęły w miejscu z powodu pensji, którą miałby otrzymywać zawodnik. Ménez chciałby podpisać trzyletni kontrakt gwarantujący mu dziesięć milionów euro rocznie, z kolei Chińczycy oferują mu "zaledwie" siedem milionów.

Transfer jest możliwy do zrealizowania, ponieważ "Rossoneri" są gotowi na sprzedaż Francuza. Włosi żądają jednak, by na klubowe konto wpłynęło przynajmniej dziesięć milionów euro.

Chińskie kluby są bardzo aktywne podczas tegorocznego zimowego okna transferowego. Do Azji przeprowadzili się już między innymi Jackson Martínez czy Ezequiel Lavezzi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy