Trzeci Polak w Leeds United?!

Trzeci Polak w Leeds United?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Janekx89 (Twitter)

Według najnowszych wieści, Leeds United wygrało batalię o angaż Mateusza Bogusza.

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że 17-latek odrzuci otrzymane oferty i przedłuży umowę z Ruchem Chorzów. Dzięki temu miałby z pewnością większe szanse na występy na tegorocznym mundialu do lat 20, który tym razem obędzie się w Polsce (więcej - tutaj).

Jak jednak poinformował Janekx89 (Twitter), znany z wiarygodnych informacji dotyczących polskiego futbolu, środkowy pomocnik w najbliższym czasie ma przenieść się do Leeds United. Planowo Bogusz trenowałby z pierwszym zespołem, a na co dzień grał w drużynie młodzieżowej.

Przypomnijmy, że o angaż Polaka walczyły m.in. Stade Reims czy Brighton & Hove Albion. Wygląda jednak na to, że to „Pawie” zapewniły sobie transfer 17-latka.

W rundzie jesiennej Bogusz zanotował 20 występów. W tym czasie zdobył pięć bramek i posłał jedno ostatnie podanie. Jego umowa z Ruchem wygasa 30 czerwca 2019 roku.

Zawodnikami Leeds są już Kamil Miazek i Mateusz Klich.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy