Vadis: Gówno prawda. To dlatego nie dołączyłem do Krasnodaru

Vadis: Gówno prawda. To dlatego nie dołączyłem do Krasnodaru
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Przegląd Sportowy

Vadis Odjidja-Ofoe udzielił pierwszego wywiadu po odejściu z Legii.

Belg zrealizował swoje plany i przeniósł się do Olympiakosu, ponownie trafiając pod skrzydła Besnika Hasiego. Mistrzowie Polski na jego transferze zarobią najprawdopodobniej trzy miliony euro, wliczając w to bonusy, plus 20 procent kwoty z następnego transferu. Decyzja pomocnika i sposób pożegnania podzieliły jednak kibiców z Warszawy.

Sporo kontrowersji wzbudziła także niedoszła przeprowadzka 28-latka do Krasnodaru. Rosjanie złożyli Legii bardzo dobrą ofertę, która została przyjęta i piłkarz udał się nawet na testy medyczne. Rzekomo ich jednak nie przeszedł i duże ryzyko kontuzji kolana miało przesądzić o przekreśleniu transferu na wschód.

W rozmowe z „Przeglądem Sportowym”, Vadis zdementował te informacje. Przyznał, że on sam nabrał wątpliwości dotyczącego byłego klubu Artura Jędrzejczyka.

- To gówno prawda. Rozegrałem ponad 30 spotkań w całym sezonie. Czy ktoś, kto nie jest zdrowy, mógłby to zrobić? Mam bliznę na kolanie, to ślad po operacji mającej miejsce dawno temu. Jestem jednak w perfekcyjnej formie.

- Decyzja o braku transferu została podjęta wspólnie. Oni bali się ryzyka, a ja poczułem, że nie byłbym tam szczęśliwy. Na miejscu przekonałem się, że to nie jest klub dla mnie.  Początkowo byłem nastawiony optymistyczne, ale potem pojawiło się zbyt wiele wątpliwości. Oferowali mi naprawdę dobre pieniądze, ale one nie są najważniejsze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy