Vieira ostro o Balotellim. „Gdybym mógł, wziąłbym go „za szmaty” i rzucił o ścianę”

Vieira ostro o Balotellim. „Gdybym mógł, wziąłbym go „za szmaty” i rzucił o ścianę”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: L'Equipe | Journal du Dimanche

Trener Nice, Patrick Vieira, nie jest zbyt zadowolony ze współpracy z Mario Balotellim.

Przed sezonem długo nie było wiadomo, jaka przyszłość czeka „Super Mario”. Część mediów informowała, że jego kontrakt miał wygasnąć latem tego roku, lecz okazało się, iż obowiązuje on do końca trwającego sezonu. Napastnik i tak miał naciskać na transfer, lecz ostatecznie nie udało się dopiąć negocjacji. W poprzednich kampaniach wydawało się, że pobyt w Nicei dobrze robi Włochowi, teraz jednak wcale tego nie widać.

Choć napastnik regularnie pojawia się w pierwszym składzie, jak na razie nie strzelił ani jednego gola. Do tego dochodzą problemy z jego zachowaniem - „Journal du Dimanche” informuje, że w ostatnich tygodniach doszło do co najmniej dwóch incydentów z „Balo” w roli głównej. Jeszcze w listopadzie Balotelli miał się wściec po tym, jak został zmieniony i w wyniku frustracji narobił bałaganu w szatni, po czym odmówił posprzątania. Z kolei przed niedawnym meczem z Guingamp piłkarz wyszedł w połowie przemowy Vieiry, żeby skorzystać z toalety.

Legendarny defensywny pomocnik, a obecnie trener „Les Aiglons” nie ukrywa, że współpraca z zawodnikiem jest momentami trudna. Czasem frustracja sięga nawet poziomu, w których Francuz najchętniej dopuściłby się rękoczynów.

- Jeśli chodzi o Mario, chciałbym mu czasem odpowiedzieć lub po prostu rzucić nim o ścianę, chwycić go „za szmaty” i podnieść. Nie mogę jednak tego zrobić, już nie jestem piłkarzem - powiedział Vieira w wywiadzie dla „L'Equipe”.

- Zawsze muszę dwa razy pomyśleć, zanim cokolwiek powiem, ponieważ w przeciwnym razie mogę stracić świetnego zawodnika. Nie chcę powiedzieć czegoś, czego będę później żałować. Kiedy z nim rozmawiam, staram się konstruktywnie wyrażać swoje zdanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy