Vuković o Kucharczyku: Nie wierzę w niego jako człowieka

Vuković o Kucharczyku: Nie wierzę w niego jako człowieka fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Aleksandar Vuković udzielił „WP Sportowe Fakty” wywiadu, w którym poruszył kilka ciekawych kwestii. Odniósł się między innymi do sytuacji Michała Kucharczyka.

Po tym, jak trenerem Legii Warszawa został Aleksandar Vuković, wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał Michał Kucharczyk. Skrzydłowy trafił wówczas do Rosji, a Serb zdobył ze stołecznym klubem mistrzostwo Polski.

Nie od dziś wiadomo, że obaj panowie nie darzą się wielką sympatią. Teraz do sprawy postanowił odnieść się były szkoleniowiec „Wojskowych”.

- W tej sprawie mam czyste sumienie. Powiedziałem mu wprost: „Ludzie nie wierzą, że masz wystarczające umiejętności piłkarskie na Legię, ale ja mam z tobą inny problem. Ja nie wierzę w ciebie jako człowieka”. Powiedziałem mu to szczerze. Chyba się nie myliłem - przyznał trener.

29-letni Polak, który gra obecnie w Pogoni Szczecin, rozegrał dla Legii blisko 350 meczów. Zdobył z nią pięć tytułów mistrza Polski i sześć pucharów kraju.

***

Vuković skrytykował też Czesława Michniewicza i opowiedział o pomyśle transferu Kamila Grosickiego do Legii Warszawa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy