Vuković o Kucharczyku: Nie wierzę w niego jako człowieka

Vuković o Kucharczyku: Nie wierzę w niego jako człowieka fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Aleksandar Vuković udzielił „WP Sportowe Fakty” wywiadu, w którym poruszył kilka ciekawych kwestii. Odniósł się między innymi do sytuacji Michała Kucharczyka.

Po tym, jak trenerem Legii Warszawa został Aleksandar Vuković, wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał Michał Kucharczyk. Skrzydłowy trafił wówczas do Rosji, a Serb zdobył ze stołecznym klubem mistrzostwo Polski.

Nie od dziś wiadomo, że obaj panowie nie darzą się wielką sympatią. Teraz do sprawy postanowił odnieść się były szkoleniowiec „Wojskowych”.

- W tej sprawie mam czyste sumienie. Powiedziałem mu wprost: „Ludzie nie wierzą, że masz wystarczające umiejętności piłkarskie na Legię, ale ja mam z tobą inny problem. Ja nie wierzę w ciebie jako człowieka”. Powiedziałem mu to szczerze. Chyba się nie myliłem - przyznał trener.

29-letni Polak, który gra obecnie w Pogoni Szczecin, rozegrał dla Legii blisko 350 meczów. Zdobył z nią pięć tytułów mistrza Polski i sześć pucharów kraju.

***

Vuković skrytykował też Czesława Michniewicza i opowiedział o pomyśle transferu Kamila Grosickiego do Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy