Wanda Nara zrywa z Mauro Icardim. „Kolejna rodzina, którą zniszczyłeś dla dziwki”

Wanda Nara zrywa z Mauro Icardim. „Kolejna rodzina, którą zniszczyłeś dla dziwki” fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wanda Nara [Instagram]

Wanda Nara poinformowała o zakończeniu związku z Mauro Icardim. Tym samym Argentyńczyk zostanie najprawdopodobniej zmuszony do poszukania sobie też nowego agenta.

Środkowy napastnik trafił razem z 34-latką na pierwsze strony wielu włoskich gazet przed kilkoma laty po tym, jak Argentynka wdała się z nim w romans i następnie postanowiła zakończyć swój związek z Maxim Lópezem na rzecz związania się z Mauro Icardim.

Obaj panowie występowali wówczas wspólnie w Sampdorii, ale po wyjściu całej sprawy na jaw nie zagrzali razem już długo miejsca w jednej szatni, ponieważ drugi z nich przeniósł się do Interu Mediolan przy dużym udziale Wandy Nary, która zaczęła jednocześnie odpowiadać za interesy 28-latka.

Argentyńska para uzupełniała się całkiem dobrze na szczeblu prywatnym i zawodowym, ale wiele na to wskazuje, że ich wspólna droga na obu poziomach dobiegła końca.

Świadczy o tym wpis zamieszczony przez 34-latkę w mediach społecznościowych, z którego jasno wynika, że rozstała się z Icardim.

„Kolejna rodzina, którą zniszczyłeś dla dziwki” - napisała żona, matka dwójki dzieci gracza PSG i jego agentka na Instagramie, gdzie usunęła także ich wspólne zdjęcia oraz przestała obserwować konto piłkarza.

Wielce prawdopodobna zdrada snajpera ekipy z Parc des Princes przysporzy mu teraz wiele problemów nie tylko w życiu prywatnym, ponieważ od pewnego czasu pojawiały się w mediach informacje świadczące o tym, że zaczyna coraz poważniej myśleć o zmianie klubu na taki, w którym mógłby dużo częściej występować.

W obecnych rozgrywkach Icardi wystąpił w 11 meczach (sześć w wyjściowym składzie) i zdobył w nich trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy