Wieczysta Kraków i Wisła Kraków chcą tego samego piłkarza
2025-06-20 15:35:04; Aktualizacja: 1 godzina temu
Wieczysta Kraków chce pozyskać Kamila Antonika - informuje Szymon Janczyk z Weszlo.com. Zainteresowanie skrzydłowym przejawia też Wisła Kraków.
Wieczysta Kraków nie próżnuje po awansie na zaplecze Ekstraklasy. Do tej pory pod Wawel udało się sprowadzić już trzech zawodników, a są nimi Carlitos, Kamil Dankowski oraz Dawid Szymonowicz. Na tym beniaminek nie zamierza poprzestawać i teraz rozgląda się także za nowym skrzydłowym.
W tym kontekście przewinęło się nazwisko gwiazdy pierwszej ligi. Na radarze znalazł się bowiem Kamil Antonik, o czym informuje Szymon Janczyk z Weszlo.com.
Wieczysta mogłaby w tym przypadku postawić na kogoś z doświadczeniem na tym szczeblu. 26-latek prawdopodobnie z marszu gwarantowałby swojemu zespołowi określoną jakość.Popularne
Na przeszkodzie może stanąć jednak umowa. Ta wygasa 30 czerwca 2026 roku, a zatem jeśli ktoś zechce go pozyskać, to musi zapłacić. Miedź Legnica raczej nie jest skora, by rozstawać się ze swoim piłkarzem nawet za określoną kwotę, dlatego też Wieczysta musiałaby głębiej sięgnąć do kieszeni.
Urodzony w Lubaczowie zawodnik dodatkowo zainteresował też Wisłę Kraków. Wydaje się jednak, że dla 13-krotnego mistrza Polski ten ruch może być zbyt wymagający do przeprowadzenia z punktu widzenia finansowego.
Skrzydłowy, który jest wychowankiem Resovii Rzeszów, rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 38 meczów. W nich może pochwalić się dziewięcioma golami i dziesięcioma asystami.