Wielkie porządki w Juventusie. TRZECH następnych zawodników odsuniętych od kadry

Wielkie porządki w Juventusie. TRZECH następnych zawodników odsuniętych od kadry fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter] | Romeo Agresti [Twitter]

Cristiano Giuntoli, nowy dyrektor techniczny Juventusu, rozpoczyna swoje porządki. Miejsce w kadrze „Starej Damy” nie stracił jedynie Leonardo Bonucci. Ten sam los spotkał trzech innych zawodników - donosi Fabrizio Romano.

W Turynie nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi. Bez żadnych ceregieli władze klubu, na czele z Cristiano Giuntolim, odsunęły od kadry kapitana Leonardo Bonucciego.

Oczywiście, pozycja 36-latka w kadrze „Starej Damy” podupadła, o czym dobitnie świadczy miniona kampania, naznaczona kontuzjami. Weteran z Viterbo liczył jednak, że to w „biało-czarnym” trykocie zaliczy swój „last dance”. Tak się jednak nie stanie.

Bonucci to niejedyna postać, którą spotkał taki losy.

Jak donosi Fabrizio Romano władze 36-krotnych mistrzów Italii podziękowali już za współpracę Westonowi McKennie'emu, Denisowi Zakarii i Arturowi Melo. Obecność na skreślonej liście tej trójki nie powinna zaskakiwać.

Cała czwórka nie weźmie już udziału w treningach drużyny Massimiliano Allegriego i nie poleci z nią na przedsezonowe tournée do Stanów Zjednoczonych. Najbliższe tygodnie wspomniany kwartet spędzi na poszukiwaniach nowego pracodawcy.

McKennie ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Leeds United. Arthur Melo z kolei na podobnej zasadzie trafił do Liverpoolu, w którym kompletnie zawiódł. Podobnie nieudaną przygodę w Anglii zaliczył w Chelsea Zakaria.

Nie wiadomo na ten moment, jak Juventus załatwi tę sprawę. Niewykluczone, że postara się rozwiązać na drodze ugody kontrakty niechcianych piłkarzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy