Wisła Kraków celuje w transfery trzech Polaków

Wisła Kraków celuje w transfery trzech Polaków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łukasz Olkowicz | Gazeta Krakowska

Kamil Kościelny, Igor Łasicki oraz Szymon Sobczak znaleźli się na radarach Wisły Kraków - informują „Gazeta Krakowska” oraz Łukasz Olkowicz.

Wisła Kraków szuka wzmocnień przed startem kolejnego sezonu. Nie jest tajemnicą, że cel podopiecznych Jerzego Brzęczka to powrót do Ekstraklasy, co nie wydaje się możliwe bez wzmocnień.

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy o finalizacji transferu Vullneta Bashy. Po kolejnym zwrocie akcji transakcja może dojść do skutku nawet w tym tygodniu. To jednak niejedyny gracz, który wzbudza zainteresowanie 13-krotnego mistrza Polski.

Jak informują „Gazeta Krakowska” oraz Łukasz Olkowicz, na radary trafili także Kamil Kościelny, Igor Łasicki oraz Szymon Sobczak.

Pierwszy z nich jest związany z Puszczą Niepołomice. Środkowy defensor w przeszłości grał w Stali Mielec oraz Rakowie Częstochowa.

W minionej rundzie spisywał się w pierwszej lidze co najmniej solidnie, czym przykuł uwagę Wisły Kraków. Chcą go jednak też przedstawiciele Ekstraklasy, dlatego transakcja do najłatwiejszych nie należy.

Pod uwagę brana jest też kandydatura Igora Łasickiego. Były reprezentant Polski do lat 21 odchodzi z Pogoni Szczecin, bo jego kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca. Już Pogoń potwierdziła, że umowa nie zostanie przedłużona.

Obrońca, który w przeszłości był związany z Napoli, zanotował w poprzednim sezonie pięć występów.

Za ostatniego z wymienionych, czyli Szymona Sobczaka zespół spod Wawelu złożył nawet już ofertę, która opiewa na 100 tysięcy złotych. Ta została jednak przez Zagłębie Sosnowiec odrzucona.

Wychowanek 13-krotnego mistrza Polski w poprzednim sezonie zanotował 36 występów, a jego dorobek to 20 goli oraz trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy