Wisła Kraków: Czterech piłkarzy opuszcza zespół [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Czterech piłkarzy opuszcza zespół [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała, że klub opuszczają Kais Al-Ani, Krzysztof Drzazga, Mateusz Hołownia i Ľubomír Tupta.

Hołownia i Tupta występowali w Wiśle na zasadzie wypożyczeń i po prostu dobiegają one końca. Ten pierwszy wróci do Legii Warszawa, a drugi - do Hellasu Verona.

22-letni Hołownia od stycznia rozegrał dziewięć meczów w koszulce „Białej Gwiazdy”. Tupta wybiegał na ekstraklasowe murawy 10 razy, notując gola i asystę.

Drzazga trafił do Wisły w 2016 roku. Do pewnego momentu klub z Krakowa wypożyczał napastnika do innych drużyn - Stali Mielec, Chojniczanki Chojnice oraz Puszczy Niepołomice. Ostatnie półtora roku spędził on pod Wawelem. 25-letni napastnik miał bardzo udaną drugą część sezonu 2018/2019, ale obecny, również z powodu kontuzji, był dla niego nieudany. Łącznie Drzazga rozegrał w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” 44 spotkania (sześć bramek i dziewięć ostatnich podań).

23-letni Al-Ani, który jest bramkarzem, nie zadebiutował w pierwszej drużynie Wisły.

Przypomnijmy, że nieco wcześniej potwierdziła ona odejście Marcina Wasilewskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy