Wisła Kraków: Dwa kluby zainteresowane Ángelem Rodado. Jeden z Ekstraklasy

Wisła Kraków: Dwa kluby zainteresowane Ángelem Rodado. Jeden z Ekstraklasy fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński [Sportowefakty.wp.pl]

Napastnik Wisły Kraków Ángel Rodado wzbudza zainteresowanie ze strony innych klubów. Nieco więcej pisze o tym Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Ángel Rodado zdobył w tym sezonie dziewięć bramek w I lidze. Daje mu to miano najlepszego strzelca Wisły Kraków do spółki z Joanem Románem i drugie miejsce w klasyfikacji całych rozgrywek za Łukaszem Sekulskim, który ma na koncie dwa trafienia więcej.

Występy hiszpańskiego zawodnika wzbudziły zainteresowanie ze strony innych klubów. Jak podaje Piotr Koźmiński, jeden z nich jest z Ukrainy, ale przenosiny 26-latka do tego kraju w tym momencie raczej trudno sobie wyobrazić. Jego sytuację bacznie śledzi też przedstawiciel Ekstraklasy. Nazwa nie padła, ale mowa o ekipie z górnej połowy tabeli.

Dziennikarz podkreśla, że na razie chodzi o zainteresowanie. Ofert na stole nie ma, lecz w najbliższym czasie mogą się pojawić.

Kontrakt Rodado jest ważny do 30 czerwca 2025 roku. Wszystko będzie zależało od wysokości potencjalnych propozycji, ale wydaje się, że władzom Wisły może zależeć na współpracy z piłkarzem przynajmniej do końca sezonu, w którym chcą one powalczyć o powrót na najwyższy szczebel rozgrywek.

Obecnie „Biała Gwiazda” z dorobkiem 28 punktów zajmuje szóste miejsce w pierwszoligowej tabeli. Jej działacze szukają nowego trenera po złożeniu dymisji przez Radosława Sobolewskiego. Tymczasowo drużynę prowadzi Mariusz Jop.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy