Wisła Kraków: Hyballa skreślił obrońcę

Wisła Kraków: Hyballa skreślił obrońcę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gazeta Krakowska

Dawid Abramowicz prawdopodobnie pożegna się z Wisłą Kraków, o czym informuje „Gazeta Krakowska”.

Od początku swojego pobytu w Wiśle Kraków, Peter Hyballa udowadnia, że błędów nie wybacza. Przekonał się o tym między innymi Tim Hall, który jest o krok od odejścia z klubu.

Prawdopodobnie Luksemburczyk to nie jedyny zawodnik, który może paść ofiarą twardej polityki Niemca kadrowej. Jego los może podzielić też Dawid Abramowicz.

„Gazeta Krakowska” poinformowała bowiem, że lewy defensor miał usłyszeć od trenera, że jego szansę na grę w rundzie wiosennej są znikome i raczej może szukać dla siebie nowego pracodawcy.

Okazuje się, że powodem tej decyzji jest sytuacja, która miała miejsce w grudniowym meczu przeciwko Legii Warszawa. Wtedy to defensor „na radar” krył Josipa Juranovicia i ten zaliczył asystę przy trafieniu Tomáša Pekharta.

Dla Hyballi jest to zachowanie niedopuszczalne i niewykluczone zatem, że 29-latek nie wystąpi już z „Białą Gwiazdą” na piersi.

Trafił on jednak pod Wawel stosunkowo niedawno, bo w połowie sierpnia z Radomiaka Radom. Od tamtej pory zanotował 12 występów, a jego dorobek to dwie asysty.

Kontrakt wiąże go natomiast z Wisłą Kraków do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy