Wisła Kraków: Jak on to zrobił?! Bartosz Jaroch z golem kolejki, chociaż ta się dopiero rozpoczyna [WIDEO] fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

Wisła Kraków do 60. minuty remisowała z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 1:1. Wówczas świetnym strzałem popisał się Bartosz Jaroch i „Biała Gwiazda” odzyskała prowadzenie.

Ekipa spod Wawelu cały czas wierzy w awans do Ekstraklasy, który jej celem jest właściwie od końcówki poprzedniego sezonu, gdy piłkarze musieli pogodzić się ze spadkiem do I ligi.

Po niemrawym początku, w drugiej części rozgrywek zespół przywyknął do realiów panującym na drugim poziomie w Polsce i prezentuje się bardzo dobrze.

Dzisiaj zawodnicy Radosława Sobolewskiego mierzą się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Już w dziesiątej minucie prowadzenie Wiśle Kraków dał Miki Villar. Goście odpowiedzieli po dwunastu minutach, kiedy do siatki trafił Kacper Karasek.

Przed przerwą wynik nie uległ już zmianie, ale kwadrans po wznowieniu gry całą uwagę na siebie skierował Bartosz Jaroch.

Gdy zakotłowało się w polu karnym przyjezdnych, piłka wróciła przed pole karne. Na futbolówkę nabiegł wspomniany prawy defensor i huknął, ile sił w nogach. Chwilę potem bramkarz oglądał piłkę w lewym górnym rogu bramki. Był bowiem bez szans wobec atomowego strzału gracza „Białej Gwiazdy”.

Mecz zakończył wynikiem 2-1.

Jaroch do Wisły przeniósł się latem 2022 roku z Resovii, podpisując umowę do 30 czerwca 2024 roku. Od razu jest jednym z kluczowych piłkarzy spadkowicza z Ekstraklasy, notując cztery bramki i cztery asysty w 30 meczach pierwszej ligi.

Wisła Kraków po meczu z Niecieczą wskoczyła na drugie miejsce w tabeli, co daje bezpośredni awans do Ekstraklasy. Ruch Chorzów, poprzedni wicelider, ma jednak przed sobą sobotnie spotkanie z Arką Gdynia.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcus Thuram nie zapomniał o legendzie po zdobyciu mistrzostwa. „Jest dla mnie jak wujek, jestem tu też dzięki niemu” Marcus Thuram nie zapomniał o legendzie po zdobyciu mistrzostwa. „Jest dla mnie jak wujek, jestem tu też dzięki niemu” Upadł głośny transfer Vladana Kovačevicia. Teraz bramkarz Rakowa Częstochowa zdradził, dlaczego tak się stało Upadł głośny transfer Vladana Kovačevicia. Teraz bramkarz Rakowa Częstochowa zdradził, dlaczego tak się stało Bramkarz na radarze Juventusu. Wnikliwa obserwacja Bramkarz na radarze Juventusu. Wnikliwa obserwacja Olivier Giroud odchodzi z AC Milanu. To będzie jego nowy klub! Olivier Giroud odchodzi z AC Milanu. To będzie jego nowy klub! Żona Josué postawiła sprawę jasno. Odpowiedziała kibicowi Żona Josué postawiła sprawę jasno. Odpowiedziała kibicowi Gonçalo Feio „odpalił” pierwszego zawodnika Legii Warszawa. „Zaraz się spakuje i wyjedzie” Gonçalo Feio „odpalił” pierwszego zawodnika Legii Warszawa. „Zaraz się spakuje i wyjedzie” Lech Poznań zdecydował w sprawie Mariusza Rumaka? „Na 99,9 procent” Lech Poznań zdecydował w sprawie Mariusza Rumaka? „Na 99,9 procent”