Wisła Kraków: Nowy klub Fatosa Bećiraja [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Nowy klub Fatosa Bećiraja [OFICJALNIE] fot. Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Astana

Fatos Bećiraj przenosi się do FK Astany.

Kiedy to w sierpniu 2020 roku Fator Bećiraj podpisywał kontrakt z Wisłą Kraków, działacze tego klubu wiązali z nim duże nadzieje. On jednak kompletnie zawiódł.

Czarnogórzec był raczej cieniem piłkarza, który kilka lat wcześniej rywalizował w barwach Dinama Zagrzeb w Lidze Mistrzów przeciwko takim klubom jak między innymi Real Madryt.

Napastnik najpierw został wypożyczony na pół roku do ligi izraelskiej. Tam sięgnęła po niego ekipa Bene Jehuda Tel Awiw.

33-latek prezentował się nieźle, ale wielkiej furory nie zrobił.

Po tym epizodzie wrócił pod Wawel, gdzie władze zdecydowały się rozwiązać z nim umowę za porozumieniem stron. Przez kilka dni Bećiraj rozglądał się za nowym klubem. Ostatecznie zdecydowała się go pozyskać drużyna FK Astany.

Z nowym pracodawcą parafował umowę do 31 grudnia 2021 roku.

74-krotny reprezentant Czarnogóry rozegrał w Polsce łącznie 11 spotkań. W żadnym z tych meczów nie strzelił gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy