Wisła Kraków pozyskała Žana Medveda [OFICJALNIE]

Wisła Kraków pozyskała Žana Medveda [OFICJALNIE] fot. Wisła Kraków
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Kraków

Žan Medved został piłkarzem Wisły Kraków na zasadzie wypożyczenia ze Slovana Bratysława.

21-letni napastnik jest drugim zimowym transferem Wisły Kraków. Pierwszym był Tim Hall, który może... zaraz opuścić klub.

Medved od stycznia poprzedniego roku występował w słowackim Slovanie Bratysława. W bieżących rozgrywkach ligowych strzelił cztery bramki i zanotował dwie asysty w 18 meczach. Do tego należy dorzucić gola w jednym spotkaniu kwalifikacji Ligi Europy.

Wcześniej grał w ojczyźnie, poza krótkim epizodem we włoskim Vis Pesaro.

Słoweniec ma na koncie trzy mecze w młodzieżowej reprezentacji - debiutancką bramkę strzelił przeciwko Niemcom. W dorosłej kadrze na razie nie zagrał.

***

AKTUALIZACJA: Wisła miała mieć pierwotnie prawo późniejszego transferu definitywnego Medveda, jednak Slovan zablokował taki zapis, bo wiąże przyszłość z zawodnikiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy