Wisła Kraków w ofensywie. Finalizuje czwarty zimowy transfer

Wisła Kraków w ofensywie. Finalizuje czwarty zimowy transfer
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy)

Nikola Kuveljić powinien w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin sfinalizować swoje przenosiny do Wisły Kraków - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

„Biała Gwiazda” po rozwiązaniu kwestii spornych związanych z dalszym funkcjonowania klubu przystąpiła do transferowej ofensywny i po wcześniejszym zakontraktowaniu Gieorgijego Żukowa pozyskała Mateusza Hołownię oraz Ľubomíra Tuptę.

Teraz wiele na to wskazuje, że do wymienionej trójki dołączy Nikola Kuveljić.

Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”, przekonuje, że środkowy pomocnik dotarł już do Krakowa i w najbliższych godzinach przejdzie obligatoryjne testy medyczne. Po ich zakończeniu ma związać się długoterminowym kontraktem z Wisłą, który ma obowiązywać przez trzy lub cztery lata.

22-letni zawodnik dysponujący mocnym uderzeniem z dystansu zdecydował się na opuszczenie rodzimego kraju, mimo że chęć jego sprowadzenia przejawiał Partizan. Gracz FK Javor Matis uznał jednak, że nadszedł odpowiedni moment na to, aby spróbować swoich sił w jednym z zagranicznych klubów.

Utalentowany piłkarz rozegrał 18 spotkań dla ekipy z Ivanjicy w trwających rozgrywkach i zdobył w nich trzy gole oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Coquelin w Villarrealu. „Żółta łodź podwodna” finalizuje też trzeci transfer OFICJALNIE: Coquelin w Villarrealu. „Żółta łodź podwodna” finalizuje też trzeci transfer Bereszyński też zmieni klub?! Bereszyński też zmieni klub?! Thiago zdeterminowany do przeprowadzki. Hiszpan naciska na Bayern Monachium Thiago zdeterminowany do przeprowadzki. Hiszpan naciska na Bayern Monachium Pestka trafi do beniaminka Serie A?! Pestka trafi do beniaminka Serie A?! Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy