Wisła Kraków w ofensywie. Finalizuje czwarty zimowy transfer

Wisła Kraków w ofensywie. Finalizuje czwarty zimowy transfer
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy)

Nikola Kuveljić powinien w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin sfinalizować swoje przenosiny do Wisły Kraków - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

„Biała Gwiazda” po rozwiązaniu kwestii spornych związanych z dalszym funkcjonowania klubu przystąpiła do transferowej ofensywny i po wcześniejszym zakontraktowaniu Gieorgijego Żukowa pozyskała Mateusza Hołownię oraz Ľubomíra Tuptę.

Teraz wiele na to wskazuje, że do wymienionej trójki dołączy Nikola Kuveljić.

Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”, przekonuje, że środkowy pomocnik dotarł już do Krakowa i w najbliższych godzinach przejdzie obligatoryjne testy medyczne. Po ich zakończeniu ma związać się długoterminowym kontraktem z Wisłą, który ma obowiązywać przez trzy lub cztery lata.

22-letni zawodnik dysponujący mocnym uderzeniem z dystansu zdecydował się na opuszczenie rodzimego kraju, mimo że chęć jego sprowadzenia przejawiał Partizan. Gracz FK Javor Matis uznał jednak, że nadszedł odpowiedni moment na to, aby spróbować swoich sił w jednym z zagranicznych klubów.

Utalentowany piłkarz rozegrał 18 spotkań dla ekipy z Ivanjicy w trwających rozgrywkach i zdobył w nich trzy gole oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy